Професійна підготовка фахівців із бібліотекознавства та інформології у системі вищої освіти США

Чуканова, Світлана Олександрівна (2016) Професійна підготовка фахівців із бібліотекознавства та інформології у системі вищої освіти США Кандидат thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[img]
Перегляд
Текст
Dysertatsiya _ Chukanova final.pdf

Download (7MB) | Перегляд

Анотація

У дисертації досліджено процеси становлення та реформування професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології у США. Проаналізовано роботи вітчизняних та зарубіжних науковців, присвячені питанням вивчення професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології, а також зв’язку інформології з бібліотечною справою. Визначено актуальні тенденції процесу професійної підготовки фахівців бібліотечно-інформаційної галузі у системі вищої освіти США, розглянуто структуру та зміст, форми організації навчання та вплив реформування системи професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології на професійну мобільність бібліотечних працівників у США. У результаті дослідження запропоновано розширити навчальні плани із інформаційної, бібліотечної та архівної справи дисциплінами інформаційного характеру у ВНЗ України із застосуванням сучасного передового досвіду США.

Тип елементу : Автореферат дисертації (Кандидат)
Ключові слова: бібліотекознавство та інформологія, бібліотечна справа, інформаційна діяльність, система вищої освіти США, організаційно-методичні засади професійної підготовки, тенденції професійної підготовки фахівців бібліотечно-інформаційної галузі.
Типологія: Дисертації
Підрозділи: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Користувач, що депонує: Ганна Сало
Дата внесення: 27 Трав 2016 07:54
Останні зміни: 27 Трав 2016 07:54
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14563

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу