Особливості саморегуляції майбутніх психологів як чинник їхнього професійного становлення

Гринців, Мар`яна Василівна (2016) Особливості саморегуляції майбутніх психологів як чинник їхнього професійного становлення Кандидат thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[img]
Перегляд
Текст
Microsoft Word - Дисертація Гринців М.В.pdf

Download (2MB) | Перегляд

Анотація

Дисертаційне дослідження присвячено вивченню особливостей саморегуляції у майбутніх психологів як чинника їхнього професійного становлення. У роботі висвітлено сутність та особистісні ресурси професійного становлення майбутніх психологів. Розроблено та обґрунтовано структурно-функціональну модель особистісної саморегуляції майбутніх психологів у процесі їх підготовки до професійної діяльності. Досліджено структуру психологічної готовності до діяльності як показника професійного становлення майбутніх психологів. Визначено місце мотиваційно-ціннісного, емоційно-вольового та регуляційного компонентів готовності у представленій типології готовності до діяльності майбутніх психологів. Показано, що взаємозв’язок і взаємодія якостей і властивостей, характерних для кожного з компонентів, дає змогу розглядати їх сукупність як інтегральне психологічне утворення, як комплекс психологічних характеристик, які при певному рівні своєї сформованості визначають тенденції професійно-особистісної самореалізації суб’єкта майбутньої професійної діяльності. Доведено, що завдяки цілеспрямованому розвивальному впливу, відбувається формування регуляторної здатності особистості як фактора готовності до професійної діяльності.

Тип елементу : Автореферат дисертації (Кандидат)
Ключові слова: активність, особистість, особистісні якості, саморегуляція, самоконтроль, психологічна готовність до професійної діяльності, професійне становлення майбутніх психологів
Типологія: Дисертації
Підрозділи: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Користувач, що депонує: Ганна Сало
Дата внесення: 16 Черв 2016 12:59
Останні зміни: 16 Черв 2016 12:59
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14726

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу