Методика позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання

Діденко, Наталія Миколаївна (2016) Методика позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання Кандидат thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[img]
Перегляд
Текст
Microsoft Word - Dis_Didenko_9variant_для сайту.pdf

Download (3MB) | Перегляд

Анотація

Дисертацію присвячено проблемі методики позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання як важливого складника навчально-виховного процесу. У роботі обґрунтовано теоретичні засади організації позакласної роботи з української мови в процесі профільного навчання; уточнено сутність поняття „позакласна робота з української мови у процесі профільного навчання”; розроблено методику позакласної роботи у профільних класах; визначено критерії і показники сформованості мовної і мовленнєвої компетентностей учнів профільних класів; удосконалено змістово-процесуальне і методичне забезпечення позакласної роботи; подальшого розвитку набули положення про організацію позакласної роботи з української мови. Одержані результати можливо використовувати в навчально-виховному процесі профільної школи, під час викладання української мови в коледжах, створення програм мовних гуртків, спецкурсів, факультативів, посібників з позакласної роботи нового покоління, електронних курсів з української мови для профільних класів; у практичній діяльності вчителів-словесників. Результати експерименту підтвердили ефективність пропонованої методики позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання.

Тип елементу : Автореферат дисертації (Кандидат)
Ключові слова: позакласна робота з української мови, профільне навчання, музейно-педагогічна технологія, інформаційно-комунікаційні технології, форми позакласної роботи з української мови.
Типологія: Дисертації
Підрозділи: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Користувач, що депонує: Ганна Сало
Дата внесення: 23 Черв 2016 15:03
Останні зміни: 23 Черв 2016 15:03
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14761

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу