Лінгвоконцептуальні особливості втілення ситуації "Торгівля людьми" в сучасному англомовному медійному дискурсі.

Палійчук, Еліна Олександрівна (2012) Лінгвоконцептуальні особливості втілення ситуації "Торгівля людьми" в сучасному англомовному медійному дискурсі. Кандидат thesis, Київський національний лінгвістичний університет.

[img]
Перегляд
Текст
dis_Paliichuk.pdf

Download (2MB) | Перегляд
Офіційне посилання: https://www.researchgate.net/publication/296839754...

Анотація

Дисертацію присвячено встановленню лінгвоконцептуальних особливостей утілення ситуації торгівля людьми в англомовному медійному дискурсі. У результаті дослідження розкрито іконічний конструкт міжфреймової мережі торгівля людьми, що виникає внаслідок профілювання семантичних ролей актантів і співвідноситься із системою метафоричних проекцій, образ-схемна організація яких є сумісною з мегаметафорою "павутиння". На рівні дискурсу метафоричні проекції реалізуються в мікрометафорах та інших стилістичних засобах, оцінних лексичних одиницях і стилістично нейтральних граматико-синтаксичних конструкціях. За даними опитування з’ясовано читацьку реакцію на вербальні засоби реалізації метафоричних проекцій у медійних повідомленнях про ситуацію торгівля людьми.

Тип елементу : Автореферат дисертації (Кандидат)
Ключові слова: англомовний медійний дискурс; торгівля людьми; фреймовий аналіз; концептуальна модель; павутиноподібний конструкт; метафоричні проекці; читацька реакція
Типологія: Дисертації
Підрозділи: Інститути > Гуманітарний інститут > Кафедра англійської філології
Користувач, що депонує: ст. викл. Еліна Олександрівна Палійчук
Дата внесення: 12 Жов 2016 11:02
Останні зміни: 12 Жов 2016 11:08
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15196

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу