Свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір № 63669 науково-методичний посібник "Психологічний супровід професійно-особистісного розвитку вчителя в умовах інноваційної діяльності"

Шевцова О.М. (2016) Свідоцтво на реєстрацію авторського права на твір № 63669 науково-методичний посібник "Психологічний супровід професійно-особистісного розвитку вчителя в умовах інноваційної діяльності" 63669.

[img]
Перегляд
Зображення
DSC01599.JPG

Download (682kB) | Перегляд

Анотація

Науково-методичний посібник "Психологічний супровід професійно-особистісного розвитку вчителя в умовах інноваційної діяльності" є спробою узагальнення сучасних підходів до організації та здійснення психологічного супроводу професійно-особистісного розвитку вчителів, які впроваджують освітні інновації в педагогічну практику, психологічною службою системи освіти. Основну увагу приділено питанням психологічних особливостей професійно-особистісного розвитку вчителів, котрі працюють в умовах інноваційної педагогічної діяльності, обґрунтуванню наукових основ педагогічних інновацій як ключового чинника професійного зростання особистості вчителя, концептуальним підходам до реалізації психологічного супроводу вчителів- інноваторів в закладах освіти.

Тип елементу : Патент/свідоцтво
Ключові слова: психологічний супровід; інноваційна діяльність; професійно-особистісний розвиток
Типологія: Свідоцтво на реєстрацію авторського права на науковий твір
Підрозділи: Інститути > Інститут людини > Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології
Користувач, що депонує: Олена Михайлівна Шевцова
Дата внесення: 30 Лист 2016 07:04
Останні зміни: 30 Лист 2016 07:04
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/17463

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу