Дисертація - Соціальне значення християнських цінностей у сучасній українській сім’ї

Маскевич, Олена Людвигівна (2017) Дисертація - Соціальне значення християнських цінностей у сучасній українській сім’ї Кандидат thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Перегляд
Текст
Disertatsiya Маскевич захист 09.05(1).pdf

Download (1MB) | Перегляд

Анотація

У дисертації досліджено соціально-регулятивне значення християнських цінностей в сучасній українській сім’ї, що актуалізується в умовах суспільних трансформацій. Показано особливості сучасного потрактовування впливу християнських цінностей на функціонування сім’ї в руслі сучасних глобалізаційних та глобально-демографічних процесів в православ’ї, католицизмі та протестантизмі. Окреслено, що вплив християнських цінностей охоплює різні площини сім’ї як первинної групи і як соціального інституту. Показано сегментованість українського соціуму у ставленні до християнських цінностей. Виявлено розрив між декларуванням своєї релігійності і ціннісних орієнтацій і реальною поведінкою; перетворення релігійності на новий стереотип, моду, іміджевий пріоритет

Тип елементу : Автореферат дисертації (Кандидат)
Ключові слова: сім’я, соціальне значення, криза сім’ї, християнські цінності, священне, профанне, національні традиції, сімейні традиції, традиціоналізм, модернізм.
Типологія: Дисертації
Підрозділи: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Користувач, що депонує: Ганна Сало
Дата внесення: 28 Квіт 2017 12:28
Останні зміни: 10 Трав 2017 05:22
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19482

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу