Історія української культури і літературної мови в контексті національного державотворення Навчально-методичний посібник для студентів спеціальностей: 035 «Філологія» (Українська мова та література); 014 «Середня освіта» (Українська мова та література)

Драч, Оксана Олександрівна та Кочерга, Галина Василівна (2017) Історія української культури і літературної мови в контексті національного державотворення Навчально-методичний посібник для студентів спеціальностей: 035 «Філологія» (Українська мова та література); 014 «Середня освіта» (Українська мова та література) ФОП Гордієнко Є.І., Черкаси. ISBN 978-966-9730-47-3

[img] Текст (Навчальний посібник)
Drach_O_Kocherga_G_Posibnik_IUK i M.pdf - Опублікована версія
Restricted to Тільки зареєстровані користувачі until 2020.

Download (1MB) | Запит копії

Анотація

Навчально-методичний посібник містить предметну інформацію про навчальні курси «Історія української культури і літературної мови в контексті національного державотворення», ознайомлюючи з їх цільовим призначенням, структурними та змістовими особливостями. У виданні пропонується блок матеріалів різнорівневих тестових завдань, навчальної програми, планів семінарських занять, завдань до самостійної роботи, тематика індивідуальних навчально-дослідних проектів (ІНДЗ), перелік питань до підсумкового контролю. На допомогу студентам у посібнику вміщено короткий термінологічний словник до кожного модуля, список навчальної, наукової літератури та Інтернет-ресурсів з дисциплін. Посібник розрахований на студентів вищих навчальних закладів філологічних спеціальностей, а також інших напрямів підготовки фахівців-гуманітаріїв.

Тип елементу : Підручник/посібник
Ключові слова: Історія української культури; Історія української літературної мови; національне державотворення;
Типологія: Навчальні посібники
Підрозділи: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра всесвітньої історії
Користувач, що депонує: професор Оксана Олександрівна Драч
Дата внесення: 10 Серп 2017 10:50
Останні зміни: 22 Січ 2018 14:57
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19917

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу