Районний реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями у місті Бар: історія та сучасність

Крижанівський, Олександр Анатолійович та Матющенко, О. М. (2011) Районний реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями у місті Бар: історія та сучасність Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Серія: Історія (19). с. 152-156.

[img]
Перегляд
Текст
O_Kryzhanovskyi_O_Matucshenko_VDPUIMK_19_IM.pdf

Download (272kB) | Перегляд

Анотація

Актуальність вибраної теми обумовлена гостротою проблеми організації життєвого простору для дітей та молодих людей Барського району віком від 6 до 35 років з обмеженими фізичними можливостями. З метою вирішення цієї проблеми на кафедрі дизайну архітектурного середовища КНУБА для Барського району був розроблений проект реабілітаційного Центру для дітей та молоді з обмеженими можливостями на 60 місць у місті Бар.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: Життєве середовище без перешкод; маломобільна група населення; реабілітаційний Центр для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями.
Типологія: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Підрозділи: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра дизайну
Користувач, що депонує: Ольга Школьна
Дата внесення: 21 Бер 2013 19:44
Останні зміни: 23 Лист 2015 07:38
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/490

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу