Від аналізу уроків історії до побудови стратегії розвитку Барського субрегіону

Крижанівський, Олександр Анатолійович та Мосунов, Микола Максимович (2008) Від аналізу уроків історії до побудови стратегії розвитку Барського субрегіону Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції "Бар. Барська земля – крізь призму століть". с. 421-425.

[img]
Перегляд
Текст
M_Mosynov_O_Kryzhanovskyi_BRVVBGPK_IM.pdf

Download (123kB) | Перегляд

Анотація

Процес побудови стратегії розвитку Барського субрегіону розпочинається із осмислення ключових моментів та уроків, що випливають із історії Бару XVI та XVIII ст. Історія вчить – відсутність стратегії розвитку та механізму державного захисту соціокультурного простору призводить до деградації та соціального напруження у суспільстві. Опираючись на уроки історії вихід із сучасної культурної, соціальної, політичної та економічної кризи України вбачається впровадженням технологій соціокультурного проектування через створення та реалізації стратегії розвитку на основі рівно партнерської співпраці інститутів влади та громадянського суспільства, місцевих громад та представників бізнесових структур.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: Барський субрегіон; заснування Бару як форпосту південного кордону Речі Посполитої та визначна роль міста у формуванні «залізного щиту» держави у XVI ст.; Бар - останній форпост Речі Посполитої у XVIII ст.;
Типологія: Наукові конференції > Міжнародні
Підрозділи: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра образотворчого мистецтва
Користувач, що депонує: Ольга Школьна
Дата внесення: 21 Бер 2013 19:41
Останні зміни: 13 Квіт 2013 13:59
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/646

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу