Роль соціального Руху Гюлена у формуванні крос-культурного капіталу

Бурак, Оксана Сергіївна (2015) Роль соціального Руху Гюлена у формуванні крос-культурного капіталу PhD thesis, Міністерство внутрішніх справ України.

[img]
Preview
Text
O_BURAK_RSRGUFKK_IS.pdf

Download (58MB) | Preview

Abstract

У дисертації здійснюється комплексне дослідження ролі соціального Руху Гюлена у формуванні крос-культурного капіталу та його ефективності в сфері освіти в напрямку конструювання крос-культурної компетентності та платформи глобальної інтеграції. Викладено теоретико-методологічні основи дослідження ряду феноменів, котрі складають проблемне поле теми дослідження: глобалізація, крос-культурні комунікації, крос-культурна компетентність, крос-культурний капітал, , "третій сектор", холістична освіта та встановлений звязок з ними. Втсановлена ефектвність діяльності Руху Гюлена у формуванні цілісного, високоморального та соціально-активного індивіда, який зможе стати успішним членом глобального, мультикульутрного середовища постмодерну.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: крос-культурні комунікації, крос-культурний капітал, соціальний капітал, глокалізація, ойкумена, мультигетеродоксія, ціннісний плюралізм, культурний релтивізм, етноцентризм, ксенофобія, холістична освіта.
Subjects: Abstracts > Спецради у інших ВНЗ
Divisions: Institutes > Institute of Society > Chair of Philosophy
Depositing User: Оксана Сергіївна Бурак
Date Deposited: 21 Jan 2016 15:45
Last Modified: 21 Jan 2016 15:45
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/13669

Actions (login required)

View Item View Item