Психологічні аспекти впровадження навчання, базованого на дослідженнях, у ВНЗ

Столярчук, Олеся Анатоліївна (2016) Психологічні аспекти впровадження навчання, базованого на дослідженнях, у ВНЗ Практична педагогіка та психологія: методи і технології: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (Запоріжжя,1-2 липня 2016 року).- 2016. pp. 109-112.

[img]
Preview
Text
O_Stoliarchuk_NPK_IL.pdf

Download (303kB) | Preview

Abstract

Встановлено, що впровадження дослідницького навчання майбутніх фахівців передбачає поетапність відповідно до рівня здобуття ними професійної освіти. Для майбутніх бакалаврів доречним є локальне застосування цієї форми навчання, тоді як щодо магістрантів прийнятною є фронтальна реалізація навчання, базованого на дослідженнях. Доведено, що навчання, базоване на дослідженнях, вимагає серйозного психологічного підґрунтя щодо студентів, як-от сформованої пізнавально-пошукової мотивації й активності, достатнього інтелектуального потенціалу та вольових ресурсів, розвинених навичок самоаналізу та самооцінки.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Дослідницьке навчання; викладацька діяльність; навчально-професійна діяльність; пізнавальна активність; студенти;
Subjects: Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Institutes > Institute of human > Chair of General, Age and Social Psychology
Depositing User: Олеся Анатоліївна Столярчук
Date Deposited: 18 Nov 2016 11:26
Last Modified: 18 Nov 2016 11:26
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15899

Actions (login required)

View Item View Item