Робоча програма навчальної дисципліни "Логоритміка з методикою" для студентів спеціальності "Спеціальна освіта. Логопедія"

Мартинчук, Олена Валеріївна and Заєркова, Наталія Віталіївна (2016) Робоча програма навчальної дисципліни "Логоритміка з методикою" для студентів спеціальності "Спеціальна освіта. Логопедія" [Teaching Resource]

[img]
Preview
Text
O_Martynchuk_N_Zaerkova_5_9_KSPKIO_IL.PDF - Published Version

Download (657kB) | Preview

Abstract

Робоча навчальна програма з дисципліни «Логоритміка з методикою» є нормативним документом Київського університету імені Бориса Грінченка, який розроблено на основі освітньо-професійної програми підготовки другого (магістерського) рівня відповідно до навчального плану для спеціальності 016 «Спеціальна освіта. Логопедія)». Робочу навчальну програму укладено згідно з вимогами Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС) організації навчання. Програма визначає обсяги знань, які повинен опанувати здобувач другого (магістерського) рівня відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики, алгоритму вивчення навчального матеріалу з дисципліни «Логоритміка з методикою», необхідне методичне забезпечення, складові та технологію оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: логопедична ритміка; корекційна робота; подолання системного порушення мовлення
Subjects: Нормативні документи > Робочі програми навчальних дисциплін
Divisions: Institutes > Institute of human > Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Depositing User: Лаборант Ірина Ігорівна Пурська
Date Deposited: 24 Nov 2016 09:11
Last Modified: 24 Nov 2016 09:11
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/16380

Actions (login required)

View Item View Item