Україна в системі змін парадигми світопорядку ХХ-ХХІ століть

Саган, Галина Василівна (2017) Україна в системі змін парадигми світопорядку ХХ-ХХІ століть Колективна (двоосібна). Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[img]
Preview
Text
Sahan_H_YSZPS_2016.pdf

Download (15MB) | Preview

Abstract

Монографія присвячена широкому колу питань історії України та світу ХХ-ХХІ ст.У дослідженні представлено українське питання в геополітичних концепціях світопорядку ХХ століття та в умовах сучасних геополітичних і геоекономічних викликів. Предметом уваги дослідників стали питання історичної долі України в концепціях країн Європи у ХХ ст., зміни в геополітичному становищі країн світу та їх вплив на українську державу.У працях окремих авторів міститься аналіз розвитку української держави в умовах сучасних геополітичних і геоекономічних викликів зокрема російські стратеги як загроза національній безпеці України; розгортання "гібридної" війни Російської Федерації в умовах системної кризи державної організації України, а також розвиток національних особливостей у світовому цивільному процесі. Монографічна праця акцентує увагу на проблемах, які поставали перед Україною протягом ХХ-ХХІ століть.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: Україна; геополітика; геоекономіка; світопорядок ХХ-ХХІ ст;
Subjects: Articles in journals > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра всесвітньої історії
Depositing User: Галина Васильевна Саган
Date Deposited: 13 Nov 2017 06:30
Last Modified: 13 Nov 2017 06:30
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20813

Actions (login required)

View Item View Item