Фізична культура з методикою викладання

Лопатенко, Георгій Олегович (2017) Фізична культура з методикою викладання Київський Університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[img]
Preview
Text
G_Lopatenko_FKMV_FZFVS.pdf

Download (158kB) | Preview

Abstract

У навчально-методичному посібнику з курсу «Фізична культура з методикою викладання» розроблена методика проведення практичних занять у відповідності з навчальною програмою вищих навчальних закладів. Посібник передбачає опанування студентом знань за наступними темами: теоретичні основи фізичного виховання; основи методики фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку; анатомо-фізіологічні особливості дітей молодшого шкільного віку і пов’язана з ними методика навчання; особливості організації занять з фізичного виховання; урок як основна форма фізичного виховання в школі; засоби та методи фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку; розвиток фізичних якостей на уроках з фізичного виховання у молодших класах. Посібник рекомендований для студентів вищих навчальних закладів, викладачів, вчителів.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: Фізичне виховання; фізична культура; молодша школа
Subjects: Навчальні посібники
Divisions: Факультети > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту
Depositing User: Георгій Олегович Лопатенко
Date Deposited: 02 Jan 2018 11:49
Last Modified: 22 Jan 2018 14:51
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22819

Actions (login required)

View Item View Item