Інформаційно-джерельний потенціал архівних збірок Національної установи імені Оссолінських у Вроцлаві з історії УНР (колекція 22/53)

Срібняк, Ігор Володимирович та Палієнко, Марина Ганнадіївна (2018) Інформаційно-джерельний потенціал архівних збірок Національної установи імені Оссолінських у Вроцлаві з історії УНР (колекція 22/53) Етнічна історія народів Європи (54). с. 127-140. ISSN 2518-1270; 2309-9356

[img]
Перегляд
Текст
I_Sribnyak M_Paliienko_ EINE_2018_54_IFF.pdf

Download (1MB) | Перегляд
Офіційне посилання: http://www.ethnic.history.univ.kiev.ua

Анотація

У статті розкрито інформаційно-джерельний потенціал архівних збірок Національної установи імені Оссолінських у Вроцлаві з історії Української Народної Республіки (на прикладі фонду 22/53), в якому скупчено значний масив україномовних матеріалів, що ілюструють різні аспекти діяльності міністра преси і пропаганди Уряду УНР в екзилі Олександра Ковалевського, а також структур Партизансько-Повстанського Штабу при Головній Команді Військ УНР.

Тип елементу : Стаття
Додаткова інформація: Дану статтю підготовлено завдяки сприянню Студіуму Східної Європи (Studium Europy Wschodniej) Варшавського університету, за ініціативи якого 2014 р. була започаткована щорічна Нагорода імені Івана Виговського (під почесним патронатом Президента Польщі), що вручається рішенням її Капітули з числа делегатів від 25 університетів та вищих шкіл Польщі.
Ключові слова: Оссолінеум; документ; архів; колекція; листування; Українська Народна Республіка; Партизансько-Повстанський Штаб;
Типологія: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Підрозділи: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра всесвітньої історії
Користувач, що депонує: професор Ігор Володимирович Срібняк
Дата внесення: 04 Квіт 2018 05:35
Останні зміни: 04 Квіт 2018 05:35
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/23643

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу