«…Піти на зустріч всім покаліченим впливом чужої культури та помогти їм засвоїти акорди рідної мови»: накази групі інтернованих Військ УНР як джерело для реконструкції повсякдення вояків-українців у таборі Ланцут (Польща), січень-травень 1921 р

Срібняк, Ігор Володимирович (2018) «…Піти на зустріч всім покаліченим впливом чужої культури та помогти їм засвоїти акорди рідної мови»: накази групі інтернованих Військ УНР як джерело для реконструкції повсякдення вояків-українців у таборі Ланцут (Польща), січень-травень 1921 р Етнічна історія народів Європи (56). с. 81-87. ISSN 2518-1270 (Online); 2309-9356 (Print)

[img]
Перегляд
Текст
I_Sribnyak_EINE_2018_56_IFF.pdf

Download (203kB) | Перегляд
Офіційне посилання: http://ethnic.history.univ.kiev.ua/

Анотація

У статті розкрито джерельне значення наказів начальників групи інтернованих Військ УНР у таборі Ланцут (Польща) в січні-травні 1921 р., в яких знайшли свою регламентацію практично всі прояви внутрішньотаборового життя інтернованих вояків-українців. Також накази виконували карно-дисциплінарну функцію, підтримуючи на належному рівні дисципліну серед таборян та їх військову організацію в умовах інтернування.

Тип елементу : Стаття
Додаткова інформація: Дану статтю було підготовлено завдяки сприянню Студіуму Східної Європи (Studium Europy Wschodniej) Варшавського університету, за ініціативи якого 2014 р. була започаткована щорічна Нагорода імені Івана Виговського (під почесним патронатом Президента Польщі), що вручається рішенням її Капітули з числа делегатів від 25 університетів та вищих шкіл Польщі.
Ключові слова: табір; наказ; інтерновані; штаб; група військ; Ланцут; армія УНР, Польща.
Типологія: Статті у наукометричних базах > Index Copernicus
Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Підрозділи: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра всесвітньої історії
Користувач, що депонує: професор Ігор Володимирович Срібняк
Дата внесення: 17 Жов 2018 11:42
Останні зміни: 17 Жов 2018 11:42
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24441

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу