Supersingular complete Edwards curve over prime field

Бессалов, Анатолій Володимирович and Цыганкова, Оксана Валентиновна (2017) Supersingular complete Edwards curve over prime field Прикладная радиоэлектроника, 51 (191). pp. 88-98. ISSN 1727-1290

[img] Text
A_Bessalov_O_Tsygankova_PRE_FIT_NTUU.docx

Download (67kB)

Abstract

Дано аналіз умов існування суперсингулярних повных кривих Едвардса над простим полем. сформульованы і доведено 3 теореми про умови існування суперсингулярних кривых з j-инваріантами, які дорівнюють 0,〖12〗^3 и 〖66〗^3.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: суперсингулярна крива; повна крива Едвардса; скручена крива Едвардса; квадратична крива Едвардса; пара кручення; порядок точки; символ Лежандра; квадратичний лишок; квадратичный нелишок
Subjects: Articles in journals > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Факультети > Факультет інформаційних технологій та управління > Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки
Depositing User: професор Анатолій Володимирович Бессалов
Date Deposited: 20 Dec 2018 08:34
Last Modified: 20 Dec 2018 08:36
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25473

Actions (login required)

View Item View Item