Історія журналістики: виникнення та розвиток новинних мас-медіа в країнах Європи, Азії та Північної Америки (ХVІІ-ХХ ст.)

Срібняк, Ігор Володимирович (2018) Історія журналістики: виникнення та розвиток новинних мас-медіа в країнах Європи, Азії та Північної Америки (ХVІІ-ХХ ст.) Міжнародний науково-освітній консорціум імені Люсьєна Февра, Київ. ISBN 978-966-2410-23-5

[img]
Перегляд
Текст
I_Sribnyak_IZh_2018_IFF.pdf

Download (709kB) | Перегляд
Офіційне посилання: http://pritsak-center.com

Анотація

У підручнику відтворено історію становлення та розвитку мас-медіа провідних країн світу, розглянуто різні аспекти функціонування національних медійних систем, простежено процес виникнення кількох найбільших інформаційних агенцій, розкрито особливості впливу засобів масової інформації на перебіг суспільно-політичних подій у різних країнах світу в ХVІІ-ХХ ст. Для студентів, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться історією мас-медіа.

Тип елементу : Підручник/посібник
Додаткова інформація: Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів вищих навчальних закладів (лист № 1/11-4369 від 26 лютого 2013 р.)
Ключові слова: журналістика; мас-медіа; газета; журнал; агенція; редактор; репортаж; преса
Типологія: Підручники > Вища освіта > Рекомендовані МОН
Підрозділи: Факультети > Історико-філософський факультет > Кафедра всесвітньої історії
Користувач, що депонує: професор Ігор Володимирович Срібняк
Дата внесення: 19 Груд 2018 13:31
Останні зміни: 19 Груд 2018 13:31
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25608

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу