Доцільність поглибленного вивчення особливостей культури, звичаїв та традицій німецького народу в курсі «Країнознавство Німеччини» студентами-магістрами (спеціальність 7.01010201 – початкова освіта)

Соломаха, Анжеліка Вікторівна (2012) Доцільність поглибленного вивчення особливостей культури, звичаїв та традицій німецького народу в курсі «Країнознавство Німеччини» студентами-магістрами (спеціальність 7.01010201 – початкова освіта) Молодь і ринок, 2 (85). с. 72-76.

[img]
Перегляд
Текст
A_Solomakha_MIR_2_FLMD_PI.pdf

Download (1MB) | Перегляд

Анотація

Актуальність матеріалу, викладеного у статті, обумовлена загальним потребами модернізації системи професійної підготовки вчителів німецької мови та доцільністю приведення лінгвокраїнознавчих знань студентів до сучасних вимог, готовністю застосовувати їх у майбутній педагогічній діяльності для покращення якості викладання німецької мови. Доводиться, що ознайомлення з культурою, звичаями та традиціями німецького народу повинно проводиться у тісному поєднанні з вивченням мови, виходячи з розуміння мови як реалізованої внутрішньої форми вираження культури, як засіб акумуляції знань культури.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: курс «Країнознавство Німеччини»; мова; культура; звичаї та традиції німецького народу
Типологія: Статті у журналах > Збірники наукових праць
Підрозділи: Інститути > Педагогічний інститут > Кафедра іноземних мов та методик навчання
Користувач, що депонує: Богдан Ігорович Грицеляк
Дата внесення: 01 Лют 2013 12:01
Останні зміни: 16 Лип 2013 09:38
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/283

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу