Формування умінь майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії

Павлюк, Роман Олександрович (2009) Формування умінь майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії PhD thesis, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

[img]
Перегляд
Текст
R_Pavlyuk_AREF_FLMD_P.pdf

Download (247kB) | Перегляд

Анотація

Дисертацію присвячено проблемі формування вмінь майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії. З’ясовано стан розробленості проблеми в педагогічній теорії та практиці. Визначено, теоретично обґрунтовано та експериментально підтверджено ефективність розвитку креативного потенціалу майбутніх педагогів шляхом використання тренінгових систем, мистецьких педагогічних технології та арт-терапевтичних технологій, що у свою чергу сприяє формуванню вмінь майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії. Доведено, що формування вмінь майбутніх учителів іноземних мов до творення віртуальної педагогічної взаємодії може бути ефективним за умови формування креативно-віртуальних умінь. Це поняття комплексне і включає в себе такі складові частини: креативно-комунікативні уміння – комплекс інтелектуальних, емоційних та поведінкових особливостей індивіда, які сприяють нестандартному, нешаблонному рішенню ситуацій, що виникають у спілкуванні, вибору найбільш ефективних стратегій поведінки, розв’язанню проблем, що виникають під час взаємодії з іншими людьми; віртуальні уміння – це комплекс умінь індивіда роботи на комп’ютері та умінь розвитку уяви й фантазії дитини засобами залучення до участі у віртуальному педагогічному процесі; педагогічно-креативні уміння – здатність породжувати нові, унікальні ідеї, володіти вмінням реалізовувати власний творчий потенціал, розвивати креативність вихованців, здійснювати розвиток особистості засобами мистецтва та виховувати повагу і любов до творів мистецтва.

Тип елементу : Автореферат дисертації (PhD)
Ключові слова: професійна підготовка; віртуальна педагогічна взаємодія; віртуально-навчальне іншомовне середовище; модель формування умінь майбутніх учителів; креативно-віртуальні уміння
Типологія: Автореферати > Спецради Університету
Підрозділи: Інститути > Педагогічний інститут > Кафедра іноземних мов та методик навчання
Користувач, що депонує: Богдан Ігорович Грицеляк
Дата внесення: 31 Січ 2013 12:46
Останні зміни: 02 Груд 2015 08:23
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/294

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу