Відгук опонета Матвієнко О.В. на дисертацію Петрик Л.В. "Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов"

Петрик, Лада Вікторівна (2020) Відгук опонета Матвієнко О.В. на дисертацію Петрик Л.В. "Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов" Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

This is the latest version of this item.

[img]
Preview
Text
Відгук_Матвієнко О.В..pdf

Download (7MB) | Preview

Abstract

Дисертаційна робота присвячена теоретичному та експериментальному дослідженню проблеми підготовки вчителів початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов. Обґрунтовано поняття «готовність майбутнього вчителя початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов» як інтегративна якість особистості, яка є сукупністю позитивної мотивації, лінгвістичних та методичних знань, технологічних умінь та навичок використання майбутніми учителями початкової школи медіазасобів, здатності до створення власних медіапродуктів та рефлексії для ефективної організації освітнього процесу та забезпечення якості навчання іноземних мов у початковій школі. Визначено структуру готовності майбутніх учителів початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов (мотиваційний, когнітивний, технологічний та рефлексивний компоненти); розроблено критеріально-діагностичний апарат для визначення рівня готовності майбутніх учителів початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов: критерії (особистісно-цільовий, знаннєвий, методичний, оцінно-рефлексивний), показники та рівні (продуктивний, достатній, репродуктивний). Обґрунтовано змістово-методичне забезпечення підготовки вчителів початкової школи до означеного виду діяльності як сукупність змісту, провідних форм, активних методів та медіазасобів. Розроблено цифровий медіацентр педагога, в якому представлено медіадидактичний інструментарій навчання іноземних мов.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: професійна підготовка, готовність, медіазасоби, готовність майбутнього вчителя початкової школи до застосування медіазасобів на уроках іноземних мов.
Subjects: Abstracts > Відгуки опонентів
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 25 Sep 2020 09:36
Last Modified: 25 Sep 2020 09:36
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31877

Available Versions of this Item

Actions (login required)

View Item View Item