Використання інтерактивного навчання у професійній підготовці учнів професійно-технічних навчальних закладів

Романенко, Людмила Віталіївна та Славінська, Оксана (2012) Використання інтерактивного навчання у професійній підготовці учнів професійно-технічних навчальних закладів Модернізація професійної освіти і навчання: проблеми, пошук і перспективи: зб. наук. пр. / [редкол. : В.О. Радкевич (голова) та ін.]. – К. : Інститут професійно-технічної освіти НАПН України.

[img]
Перегляд
Текст
Romanenko_L_ Slatvinska_O_IPTO_2012_2.pdf

Download (294kB) | Перегляд

Анотація

В статті розглядається використання інтерактивних методів навчання у професійній підготовці учнів ПТНЗ. Акцент робиться на взаємодію викладача та учнів у навчальному процесі. Характерною особливістю одного з інтерактивних методів - метода Сase-study є створення проблемної ситуації з реального життя. Використання цього метода при викладанні низки предметів учням ПТО аграрного профілю дозволить посилити пізнавальний інтерес до навчання, сприятиме розвитку дослідницьких, комунікативних и творчих навичок майбутніх аграріїв.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: Інтерактивні методи навчання; групові; колективні; колективно-групові; метод Сase-study; ПТНЗ; ПТО
Типологія: Статті у журналах > Збірники наукових праць
Підрозділи: Інститути > Педагогічний інститут > Кафедра початкової освіти та методик викладання природничо-математичних дисциплін
Користувач, що депонує: Ольга Набільська
Дата внесення: 27 Бер 2013 12:55
Останні зміни: 30 Січ 2015 09:27
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/740

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу