Музично-виконавське мистецтво в соціокультурному просторі України кінця ХХ – початку ХХІ століття

Зінська, Тетяна Володимирівна (2011) Музично-виконавське мистецтво в соціокультурному просторі України кінця ХХ – початку ХХІ століття PhD thesis, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

[img]
Перегляд
Текст
T_Zinska_avtoreferat.pdf

Download (326kB) | Перегляд

Анотація

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства за спеціальністю 26.00.01 – теорія та історія культури. – Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв. – Київ, 2011. Дисертація присвячена комплексному дослідженню музично-виконавського мистецтва України в умовах соціокультурних змін кінця ХХ – початку ХХІ століття. Музично-виконавське мистецтво розглядається як система, яка функціонує у взаємодії компонентів: музичного виконавства, освіти та концертної практики. У роботі визначено, що специфіка музичного виконавства виявляється у відображенні всіх складових виконавського процесу: музично-творчої діяльності виконавця, формування його виконавської майстерності та особливостей музично-комунікативних зв’язків. Доведено пріоритетність принципу культуровідповідності у музичній освіті, який орієнтує освітній процес на національно-культурні та світові художні цінності. Виявлено своєрідність української музично-виконавської школи, яка функціонує як культурна традиція. Здійснено аналіз конкурсно-фестивального руху та виявлено перспективи розвитку музично-виконавського мистецтва України, яке демонструє перехід на новий етап свого розвитку в контексті інтеграції до світового культурного простору.

Тип елементу : Автореферат дисертації (PhD)
Ключові слова: музично-виконавське мистецтво, соціокультурний простір, музичне виконавство, мистецька комунікація, музична освіта, виконавська школа, мистецький проект
Типологія: Автореферати > Спецради у інших ВНЗ
Підрозділи: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра академічного та естрадного вокалу
Користувач, що депонує: доцент Тетяна Володимирівна Зінська
Дата внесення: 03 Груд 2013 12:50
Останні зміни: 02 Груд 2015 08:43
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/809

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу