фактори індивідуально-психологічної та психофізиологічної сумісності спортсменок при відборі в команди з групових вправ художньої

Нестерова, Тетяна Володимирівна та Кожанова, Ольга Сергіївна (2010) фактори індивідуально-психологічної та психофізиологічної сумісності спортсменок при відборі в команди з групових вправ художньої Нестерова Т.В. Фактори індивідуально-психологічної та психофізіологічної сумісності спортсменок при відборі в команди з групових вправ художньої гімнастики // Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблем фізичного виховання та спорту: зб. наук. пр.

[img]
Перегляд
Текст
T_Nesterova_O_Kojanova_PPMBPFVS_GI.pdf

Download (206kB) | Перегляд

Анотація

На підставі аналізу індивідуально-психологічних і психофізіологічних характеристик спортсменок сформовано склад команди в групових вправах художньої гімнастики. Встановлено, що при розбіжностях у складі команди за даними показниками, вирішальним має бути чинник індивідуально-психологічної сумісності спортсменок. Обґрунтовано основоположне значення принципу сумісності при відборі в команди з групових вправах художньої гімнастики, згідно якому встановлюється схильність спортсменки до ефективної реалізації індивідуальних багатокомпонентних здібностей в умовах командної діяльності.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: художня гімнастика; групові вправи; сумісність; відбір; психологічні характеристики; психофізіологічні показники.
Типологія: Статті у журналах > Збірники наукових праць
Підрозділи: Інститути > Гуманітарний інститут > Кафедра фізичної культури та спортивної майстерності
Користувач, що депонує: викладач Сергій/ С.Л. Пітенко
Дата внесення: 04 Черв 2013 12:53
Останні зміни: 24 Лют 2015 13:48
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/970

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу