Становлення художнього світовідношення майбутніх музикантів-педагогів у процесі професійної підготовки.

Ткач, Марія Михайлівна (2004) Становлення художнього світовідношення майбутніх музикантів-педагогів у процесі професійної підготовки. PhD thesis, Київський національний університет культури і мистецтв.

[img]
Перегляд
Текст
M_Tkach_Aref_13_00_04 _IM_TMMM.pdf

Download (248kB) | Перегляд

Анотація

У дисертації досліджено проблему становлення художнього світовідношення майбутніх музикантів-педагогів у процесі професійної підготовки; обґрунтовано сутність і архітектоніку поняття “художнє світовідношення”; визначено критерії, показники та рівні сформованості художнього світовідношення майбутніх музикантів-педагогів; виявлено педагогічні умови становлення художнього світовідношення майбутнього музиканта-педагога. Розроблено та експериментально перевірено методику становлення художнього світовідношення майбутнього музиканта-педагога, впровадження якої в професійну підготовку майбутніх музикантів-педагогів відбувалося поетапно. Перший (підготовчий) етап було спрямовано на опанування теорії художнього стилю епохи та методики його аналізу. Другий (основний) етап – оволодіння інтегрованими знаннями та методами аксіологічного аналізу в спецкурсі „Становлення художнього світовідношення музиканта-педагога”. Третій (завершальний) - було орієнтовано на оволодіння професійними вміннями у процесі соціокультурної діяльності студентів. Дані формуючого експерименту дали змогу констатувати позитивні зрушення щодо рівнів сформованості художнього світовідношення студентів за всіма визначеними критеріями.

Тип елементу : Автореферат дисертації (PhD)
Ключові слова: Художнє світовідношення; архітектоніка; структурно-функціональна модель; художній синтез; професійна підготовка музиканта-педагога
Типологія: Автореферати > Спецради Університету
Підрозділи: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра теорії і методики музичного мистецтва
Користувач, що депонує: Виталий Вышинский
Дата внесення: 20 Вер 2013 17:42
Останні зміни: 02 Груд 2015 08:23
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/984

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу