Сутність і зміст експертної діяльності в освіті

Тригуб, Ілона Іванівна and Сисоєва, Світлана Олександрівна (2015) Сутність і зміст експертної діяльності в освіті In: Освітологія: підготовка експертів у галузі освіти. ВП "Едельвейс ", Київ, pp. 12-59. ISBN 978-966-2748-72-7

[thumbnail of I_Tryhub_osv1_KUBG.pdf]
Preview
Text
I_Tryhub_osv1_KUBG.pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У навчально-методичному посібнику подано навчальну міждисциплінарну програму «Експертна діяльність у забезпеченні якості освіти», яка, інтегруючи знання окремих наук про освіту, сприяє всебічній підготовці експерта у галузі освіти, та методичні рекомендації щодо реалізації навчальних програм на міждисциплінарному рівні. Програми є нормативним документом Київського університету імені Бориса Грінченка. Вони розроблені згідно із навчальним планом за спеціальністю 8.18010020 «Управління навчальним закладом» з метою освітньо-професійної підготовки магістрів. Навчальна міждисциплінарна програма «Експертна діяльність у забезпеченні якості освіти» складається з 8 макромодулів, які представляють собою структуровані модульні програми навчальних дисциплін освітологічної підготовки: «Сутність і зміст експертної діяльності в освіті», «Нормативно-правові засади експертної діяльності у галузі освіти», «Якість освіти та експертний супровід її забезпечення», «Освітній моніторинг», «Зовнішній і внутрішній моніторинг якості освіти», «Освітометрія (освітні вимірювання)», «Експерти- за інновацій для забезпечення якості освіти» та «Компаративістика: якість функціонування освітніх систем. Параметри експертизи». Видання підготовлене за результатами досліджень науково-дослідної лабораторії освітології та інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка. Видання адресовано керівникам освітніх установ усіх рівнів, викладачам навчальних закладів, магістрантам, аспірантам, науковцям, усім, хто цікавиться міждисциплінарним підходом до вивчення сфери освіти, освітологією.

Item Type: Book Section
Uncontrolled Keywords: освітологія; експертиза; зміст експертної діяльності; експертні оцінки; експерт у галузі освіти; консультування.
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Це архівні підрозділи > НДЛ освітології
Depositing User: Ілона / І. І. Тригуб
Date Deposited: 24 Nov 2015 14:01
Last Modified: 24 Nov 2015 14:01
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/10953

Actions (login required)

View Item View Item