КОРПОРАТИВНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Орлова, Наталія Сергіївна and ПОВАЖНИЙ, Олександр Станіславович (2012) КОРПОРАТИВНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ Колективна (двоосібна). ДонДУУ, Донецк.

[thumbnail of N_Orlova_M_Сorporasion_IS.pdf]
Preview
Text
N_Orlova_M_Сorporasion_IS.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У монографії досліджено проблеми формування та розвитку корпоративних відносин в Україні та вирішено низку наукових завдань, пов‘язаних з визначенням чинників формування корпоративних відносин в Україні; розвитком механізмів державного регулювання корпоративного сектору економіки та дослідженням сучасних світових тенденцій у регулюванні корпоративних відносин. У роботі зроблено аналіз сучасного стану корпоративного сектору економіки України, визначено особливості управління державними корпоративними правами в економіці України та досліджено вплив інтеграційних процесів на розвиток корпоративних відносин в Україні Монографія призначається менеджерам і фахівцям з корпоративного управління, робітникам органів державного управління, а також студентам магістратури, викладачам економічних вузів і спеціальностей.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: корпоративні відносини, корпоративний сектор економіки, корпоративні права, державне управління
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра управління
Depositing User: професор Наталія Сергіівна Орлова
Date Deposited: 14 Jan 2016 14:32
Last Modified: 16 Jan 2017 13:27
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/13038

Actions (login required)

View Item View Item