"Нетрадиційні" іммігранти у Києві

Брайчевська, Олена Андріївна and Рубл, Блер and Малиновська, Олена and Волосюк, Галина and Пилинський, Я. and Попсон, Н. (2003) "Нетрадиційні" іммігранти у Києві Колективна (двоосібна). Інститут Кеннана Київський проект, "Стилос", м. Київ.

[thumbnail of O_Braichevska_NIUK.pdf]
Preview
Text
O_Braichevska_NIUK.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

На основі емпіричних даних у книзі досліджується процес появи в Україні (на прикладі Києва) так званих "нетрадиційних" іммігрантів, вихідців з віддалених країн Азії та Африки. Розглядаються умови їх прибуття до Києва, проживання, працевлаштування, підприємницької діяльності, процес соціокультурної інтеграції в українське суспільство, формування стосунків між киянами та іммігрантами. Зосередившись на емпіричному матеріалі, зібраному в Києві, автори намагалися простежити закономірності процесу міграції у глобалізованому, взаємопов'язаному світі. Для наукових працівників, державних службовців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться проблемами міграції та міжетнічних стосунків

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: "нетрадиційні" іммігранти; міжнародні мігранти; Київ
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра всесвітньої історії
Depositing User: Олена Андріївна Брайчевська
Date Deposited: 20 Jan 2016 13:41
Last Modified: 17 Jan 2017 06:42
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/13154

Actions (login required)

View Item View Item