Відгук офiцiйного опонента, доктора педагогiчних наук, професора Ростовського Олександра Яковича на дисертацiйну роботу Овчаренко Наталiї Анатолiiвни на тему "Теоретико-методологiчнi засади професiйноi пiдготовки майбутнiх учителiв музичного мистецтва до вокально-педагогiчноi дiяльностi"

Овчаренко, Наталії Анатоліївни (2016) Відгук офiцiйного опонента, доктора педагогiчних наук, професора Ростовського Олександра Яковича на дисертацiйну роботу Овчаренко Наталiї Анатолiiвни на тему "Теоретико-методологiчнi засади професiйноi пiдготовки майбутнiх учителiв музичного мистецтва до вокально-педагогiчноi дiяльностi" EngD thesis, КУ ім.Б. Грінченка.

[thumbnail of В_дгук опонента Ростовського О.Я..pdf]
Preview
Text
В_дгук опонента Ростовського О.Я..pdf

Download (7MB) | Preview

Abstract

У дисертації розроблено й обґрунтовано концепцію та модель професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності. Сформовано науковий тезаурус дослідження, проаналізовано стан проблеми професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності у вітчизняній і зарубіжній теорії та практиці вищого навчального закладу. Здійснено історико-педагогічний аналіз професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності. Обґрунтовано структуру вокально-педагогічної діяльності та структуру готовності майбутніх учителів музичного мистецтва до такого виду діяльності, до яких введено семіотично-герменевтичний і посилено аксіологічно-культурологічний компоненти. Розроблено, обґрунтовано й експериментально перевірено організаційно-методичні засади професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності. Визначено критерії сформованості їх готовності до вокально-педагогічної діяльності.

Item Type: Thesis (EngD)
Uncontrolled Keywords: вокально-педагогічна діяльність, готовність майбутнього вчителя музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності, семіотично-герменевтичний компонент, аксіологічно-культурологічний компонент, вокально-педагогічні цінності.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 24 Mar 2016 06:12
Last Modified: 24 Mar 2016 06:12
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14141

Actions (login required)

View Item View Item