Методичні рекомендації до навчальної /фахової ознайомчої практики (бібліотекознавство, бібліотечний фонд, аналітично-синтетична переробка інформації) для студентів І курсу навчання галузі знань 0203 «Гуманітарні науки», напряму підготовки 6.020301 «Філософія»

Купрій, Тетяна Георгіївна (2016) Методичні рекомендації до навчальної /фахової ознайомчої практики (бібліотекознавство, бібліотечний фонд, аналітично-синтетична переробка інформації) для студентів І курсу навчання галузі знань 0203 «Гуманітарні науки», напряму підготовки 6.020301 «Філософія» [Teaching Resource]

[thumbnail of Kuprii T.G._Metodrekomendazii do navchalnoi fahovoi oznajomchoi praktiki_IS.pdf]
Preview
Text
Kuprii T.G._Metodrekomendazii do navchalnoi fahovoi oznajomchoi praktiki_IS.pdf

Download (713kB) | Preview

Abstract

Засвоєння і використання практичних навичок професії філософа відбувається під час навчальної /фахової ознайомчої практики студентів. Вона проводиться з відривом від навчання, у другому семестрі І курсу. Навчальна/фахова ознайомча практика загальною тривалістю два тижні (три кредити) проходить на відповідних базах практики. Базами практик можуть бути (незалежно від форми власності) бібліотеки, в т. ч. публічні і дитячі, центральні, міські та їх філії, бібліотеки навчальних закладів та наукових установ, центри науково-технічної інформації. Перевага надається науковим бібліотекам, зокрема, Національній бібліотеці України ім. В. Вернадського, Парламентській бібліотеці, Українській історичній бібліотеці та ін.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: практика; бібліотека, каталог, картотека, бібліографічний опис
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Методичні рекомендації
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра філософії
Depositing User: Тетяна Георгіївна Купрій
Date Deposited: 18 Apr 2016 06:32
Last Modified: 18 Apr 2016 06:32
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14321

Actions (login required)

View Item View Item