Підготовка майбутніх бакалаврів з філології до застосування ІКТ у майбутній професійній діяльності

Глушак, Оксана Михайлівна (2016) Підготовка майбутніх бакалаврів з філології до застосування ІКТ у майбутній професійній діяльності Освітологічний дискурс: електронне наукове фахове видання (1). pp. 30-41. ISSN 2312-5829

[thumbnail of O_Glushak.pdf]
Preview
Text
O_Glushak.pdf

Download (353kB) | Preview

Abstract

У статті розкрито змістові особливості підготовки майбутніх бакалаврів з філології до застосування ІКТ у майбутній професійній діяльності. У результаті дослідження визначено, що під час підготовки бакалаврів з філології до застосування ІКТ у майбутній професійній діяльності зосереджено увагу на формування: системи особистісно-значущих поглядів, які визначають потребу з отримання, опрацювання та передачі інформаційних даних, застосування ІКТ на етапі навчання й майбутній професійні діяльності; системи знань, умінь та навичок з технічної, системної, програмної складової ІКТ; комплексу умінь та навичок студентів для роботи з інформаційними даними, застосування засобів ІКТ у навчальній та професійній діяльності; самодіагностиці результативності своєї діяльності.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інформатизація; інформаційно-комунікаційні технології; інформатичні дисципліни; професійна підготовка.
Subjects: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра інформатики
Depositing User: Оксана Михайлівна Глушак
Date Deposited: 28 Apr 2016 13:42
Last Modified: 28 Apr 2016 13:42
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14345

Actions (login required)

View Item View Item