Хмарно-орієнтовані сервіси для створення навчальних мультимедійних електронних освітніх ресурсів

Бучинська, Дар'я Леонідівна (2016) Хмарно-орієнтовані сервіси для створення навчальних мультимедійних електронних освітніх ресурсів Матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет – конференції «Теоретичні та прикладні аспекти використання математичних методів та інформаційних технологій у науці, освіті, економіці, виробництві». pp. 121-124.

[thumbnail of D_Buchynska_VNPIK_NDLIO.pdf]
Preview
Text
D_Buchynska_VNPIK_NDLIO.pdf

Download (369kB) | Preview

Abstract

Сучасний викладач має оволодіти навичками медіа-грамотності та активно створювати медіа-продукцію в освітній діяльності для того, щоб розкривати, розвивати та реалізовувати інтелектуальний потенціал того, кого навчає. В статті розглянуто різні види хмарно-орієнтованих сервісів для створення навчальних мультимедійних електронних освітніх ресурсів.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: хмарно-орієнтовані сервіси; мультимедійниі електронні освітні ресурси; медіа-грамотність; дидактичні матеріали; навчальні матеріали
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НДЛ цифровізації освіти
Depositing User: Дар'я Леонідівна Настас
Date Deposited: 04 May 2016 07:41
Last Modified: 27 Sep 2018 07:14
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14358

Actions (login required)

View Item View Item