Відгук офіційного опнента Недюха М.П. доктора філософських наук, професора на дисертацію Харченка Володимира Олександровича "Ідея Європи у трансформаціях сучасного суспільного життя: західний та український досвід"

Харченко, Володимир Олександрович (2016) Відгук офіційного опнента Недюха М.П. доктора філософських наук, професора на дисертацію Харченка Володимира Олександровича "Ідея Європи у трансформаціях сучасного суспільного життя: західний та український досвід" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Недюха.pdf]
Preview
Text
Недюха.pdf

Download (443kB) | Preview

Abstract

Здійснена концептуалізація ідеї Європи як конститутивного чинника самоорганізації модерних і постмодерних суспільств. Розкривається роль ідеї Європи в євроінтеграційних процесах. Обґрунтовується, що конвергенція суспільств, орієнтованих на європейські цінності, відбувається завдяки розширенню варіативних можливостей їхнього розвитку через відповідні трансформації суспільного життя, що визначаються смислами ідеї Європи. Показано, що ідея Європи є складноструктурованою системою смислів, які здатні задавати гуманістичну і демократичну спрямованість модернізаційним трансформаціям суспільного життя у соціумах з різним суспільно-історичним досвідом і готовністю до самооновлення.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: ідея Європи, європейські цінності, європейська спільнота, ЄС, суспільне життя, трансформація, євроінтеграція, українське суспільство, демократизація, глобалізація.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 20 May 2016 10:49
Last Modified: 20 May 2016 10:53
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14496

Actions (login required)

View Item View Item