Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора, Лещенко М.П. на дисертацію Чуканової Світлани Олександрівни "Професійна підготовка фахівців із бібліотекознавства та інформології у системі вищої освіти США"

Чуканова, Світлана Олександрівна (2016) Відгук офіційного опонента доктора педагогічних наук, професора, Лещенко М.П. на дисертацію Чуканової Світлани Олександрівни "Професійна підготовка фахівців із бібліотекознавства та інформології у системі вищої освіти США" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Vidguk Leshchenko_MP.pdf]
Preview
Text
Vidguk Leshchenko_MP.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

У дисертації досліджено процеси становлення та реформування професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології у США. Проаналізовано роботи вітчизняних та зарубіжних науковців, присвячені питанням вивчення професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології, а також зв’язку інформології з бібліотечною справою. Визначено актуальні тенденції процесу професійної підготовки фахівців бібліотечно-інформаційної галузі у системі вищої освіти США, розглянуто структуру та зміст, форми організації навчання та вплив реформування системи професійної підготовки фахівців із бібліотекознавства та інформології на професійну мобільність бібліотечних працівників у США. У результаті дослідження запропоновано розширити навчальні плани із інформаційної, бібліотечної та архівної справи дисциплінами інформаційного характеру у ВНЗ України із застосуванням сучасного передового досвіду США.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: бібліотекознавство та інформологія, бібліотечна справа, інформаційна діяльність, система вищої освіти США, організаційно-методичні засади професійної підготовки, тенденції професійної підготовки фахівців бібліотечно-інформаційної галузі.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 27 May 2016 07:36
Last Modified: 27 May 2016 07:36
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14561

Actions (login required)

View Item View Item