Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Швець О.А. на дисертацію Брюханової Галини В"ячеславівни "Професійна підготовка майбутніх фахівців з дизайну друкованої продукції в Україні (60-ті роки ХХ – початок ХХІ ст.)"

Брюханова, Галина В'явеславівна (2016) Відгук офіційного опонента кандидата педагогічних наук, доцента Швець О.А. на дисертацію Брюханової Галини В"ячеславівни "Професійна підготовка майбутніх фахівців з дизайну друкованої продукції в Україні (60-ті роки ХХ – початок ХХІ ст.)" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Vidguk Shvec.pdf]
Preview
Text
Vidguk Shvec.pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Дисертація містить теоретичне і практичне дослідження процесу професійної підготовки фахівців з дизайну друкованої продукції в Україні з другої половини ХХ ст. до наших днів. Визначено три основні періоди розвитку та становлення дизайн-освіти: 1-й період з 60-х до 90-х років ХХ ст.; 2-й період – від 90-х років ХХ ст. до 2000 р.; 3-й період – від 2000 року до наших днів. В процесі дослідження професійної підготовки фахівців з дизайну друкованої продукції як історико-педагогічної проблеми було визначено характеристику основних базових понять дизайну поліграфічної продукції. Було розглянуто особливості підготовки фахівців з дизайну друкованої продукції таособливості професійної діяльності дизайнерів, проаналізовано зміст професійної підготовки майбутніх фахівців з дизайну по кожному з періодів. Розкрито тенденції і закономірності розвитку освіти у галузі дизайну друкованої продукції, серед яких як наскрізні були виділені реформаційна спрямованість, вдосконалення практичної підготовки майбутніх фахівців з дизайну друкованої продукції, нерівномірність розподілу навчальних закладів дизайнерського профілю по Україні. Визначено перспективні напрямки використання вітчизняного досвіду в підготовці фахівців з дизайну. У процесі дослідження зроблено висновок, що розвиток цифрових технологій в області поліграфії активно впливає на зміни в сучасній професійній підготовці фахівців з дизайну друкованої продукції.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: дизайн, фахівець з дизайну, професійна підготовка майбутніх фахівців з дизайну, історичні періоди, тенденції розвитку, дизайн поліграфії, електронний навчальний курс, комп’ютерні дизайн-технології.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 27 May 2016 10:38
Last Modified: 27 May 2016 10:38
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14575

Actions (login required)

View Item View Item