Відгук офіційного опонента доктора психологічних наук, професора Шмаргуна В.М. на дисертацію Гринців Мар`яни Василівни "Особливості саморегуляції майбутніх психологів як чинник їхнього професійного становлення"

Гринців, Мар`яна Василівна (2016) Відгук офіційного опонента доктора психологічних наук, професора Шмаргуна В.М. на дисертацію Гринців Мар`яни Василівни "Особливості саморегуляції майбутніх психологів як чинник їхнього професійного становлення" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Шмаргун_Гринців.pdf]
Preview
Text
Шмаргун_Гринців.pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Дисертаційне дослідження присвячено вивченню особливостей саморегуляції у майбутніх психологів як чинника їхнього професійного становлення. У роботі висвітлено сутність та особистісні ресурси професійного становлення майбутніх психологів. Розроблено та обґрунтовано структурно-функціональну модель особистісної саморегуляції майбутніх психологів у процесі їх підготовки до професійної діяльності. Досліджено структуру психологічної готовності до діяльності як показника професійного становлення майбутніх психологів. Визначено місце мотиваційно-ціннісного, емоційно-вольового та регуляційного компонентів готовності у представленій типології готовності до діяльності майбутніх психологів. Показано, що взаємозв’язок і взаємодія якостей і властивостей, характерних для кожного з компонентів, дає змогу розглядати їх сукупність як інтегральне психологічне утворення, як комплекс психологічних характеристик, які при певному рівні своєї сформованості визначають тенденції професійно-особистісної самореалізації суб’єкта майбутньої професійної діяльності. Доведено, що завдяки цілеспрямованому розвивальному впливу, відбувається формування регуляторної здатності особистості як фактора готовності до професійної діяльності.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: активність, особистість, особистісні якості, саморегуляція, самоконтроль, психологічна готовність до професійної діяльності, професійне становлення майбутніх психологів.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 21 Jun 2016 05:43
Last Modified: 21 Jun 2016 05:43
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14734

Actions (login required)

View Item View Item