Формування інформатичної компетентності бакалаврів філології у процесі навчання

Глушак, Оксана Михайлівна (2016) Формування інформатичної компетентності бакалаврів філології у процесі навчання Освітологічний дискурс: електронне наукове фахове видання (2(14)). pp. 106-114. ISSN 2312-5829

[thumbnail of O_Glushak.pdf]
Preview
Text
O_Glushak.pdf

Download (322kB) | Preview

Abstract

У статті розкрито особливості формування інформатичної компетентності бакалаврів філології у процесі навчання інформатичних дисциплін. Проаналізовано поняття «інформаційна компетентність», «інформатична компетентність». Визначено компоненти інформатичної компетентності в контексті функціонально-діяльнісного поля бакалавра з філології. У результаті дослідження визначено, що у процесі формування інформатичної компетентності у бакалаврів з філології необхідно зосередити увагу на: системи особистісно-значущих поглядів, які визначають потребу з отримання, опрацювання та передачі інформаційних даних, застосування ІКТ на етапі навчання й майбутній професійні діяльності; системи знань, умінь та навичок з технічної, системної, програмної складової ІКТ; комплексу умінь та навичок студентів для роботи з інформаційними даними, застосування засобів ІКТ у навчальній та професійній діяльності; самодіагностиці результативності своєї діяльності під час навчання й у процесі професійної роботи.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інформатизація; інформаційно-комунікаційні технології; інформатичні дисципліни; професійна підготовка.
Subjects: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра інформатики
Depositing User: Оксана Михайлівна Глушак
Date Deposited: 29 Jun 2016 10:25
Last Modified: 29 Jun 2016 10:25
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14780

Actions (login required)

View Item View Item