Від якості навчальних завдань до якості освіти

Неведомська, Євгенія Олексіївна and Тимчик, Олеся Володимирівна (2016) Від якості навчальних завдань до якості освіти «Smart and Young», 1 (7). pp. 48-54.

[thumbnail of Nevedomsjka_Timchik_Smart _ Young Journal _7 (48-54)_2016 (1) (1).pdf]
Preview
Text
Nevedomsjka_Timchik_Smart _ Young Journal _7 (48-54)_2016 (1) (1).pdf

Download (234kB) | Preview

Abstract

У статті розкрито поняття «навчальні завдання», проаналізовано наукову літературу з проблеми застосування навчальних завдань під час навчальної діяльності в школі та вищому навчальному закладі. Об’єкт дослідження – навчальні завдання в педагогічній діяльності. Мета – узагальнення типології навчальних завдань залежно від рівня навчальних досягнень студента на чотирьох послідовних рівнях засвоєння наукових понять. Методи дослідження – аналіз наукової літератури з проблеми дослідження, анкетування студентів та математична обробка результатів. У результаті дослідження нами узагальнено типологію навчальних завдань і представлено її у вигляді ієрархічної структури залежно від рівня навчальних досягнень студента на чотирьох послідовних рівнях засвоєння наукових понять під час вивчення дисциплін біологічного циклу. Узагальнена типологія навчальних завдань стане у нагоді викладачам під час навчально-виховного процесу.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: освіта; навчальні завдання; якість знань; типологія навчальних завдань; рівень навчальних досягнень
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у наукометричних базах > Index Copernicus
Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у наукометричних базах > РИНЦ
Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра анатомії і фізіології людини
Depositing User: Олеся Володимирівна Тимчик
Date Deposited: 25 Aug 2016 07:14
Last Modified: 25 Aug 2016 07:14
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14861

Actions (login required)

View Item View Item