Відгук офіційного опонента кандидата філологічних наук, доцента Миронюк Валентини Михайлівни на дисертацію Карачової Д.В. за темою "Вікторіанська біографія та її модифікація у ХХ столітті"

Карачова, Дар`я Володимирівна (2016) Відгук офіційного опонента кандидата філологічних наук, доцента Миронюк Валентини Михайлівни на дисертацію Карачової Д.В. за темою "Вікторіанська біографія та її модифікація у ХХ столітті" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Відгук]
Preview
Other (Відгук)
в_дгук Миронюк В.М..PDF

Download (5MB) | Preview

Abstract

Дисертацію присвячено системному дослідженню модифікацій вікторіанської біографії у художньо-біографічних творах ХХ століття. Дисертанткою досліджені процеси перенесення жанрових рис вікторіанської біографії на західноєвропейську (зокрема на німецьку й італійську) та радянську, вивчена специфіка відтворення хронотопу у творах вікторіанського типу. Простежені модифікації вікторіанської біографії в документалістиці останніх десятиліть. У роботі досліджено вплив світових глобалізаційних процесів на розвиток літератури та біографічних жанрів зокрема, проаналізована специфіка композиції творів сенсаційної біографії, що виявляє себе у вивченні сюжету, конфлікту та ідеї твору, а також визначені основні сфери життя героя, які починають домінувати в новітніх біографічних творах сенсаційного типу. У дисертації виявлено походження та встановлені причини зародження сенсаційної біографії та її засновників.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: біографія, вікторіанство, хронотоп, композиція, сюжет, конфлікт, ідея, модифікація, глобалізація
Subjects: Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 12 Sep 2016 07:00
Last Modified: 12 Sep 2016 07:00
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14996

Actions (login required)

View Item View Item