Відгук офіційного опонента доктора філологічних наук, професора Бистрової Олени Олександрівни на дисертацію Карачової Д.В. за темою "Вікторіанська біографія та її модифікація в ХХ столітті"

Карачова, Дар`я Володимирівна (2016) Відгук офіційного опонента доктора філологічних наук, професора Бистрової Олени Олександрівни на дисертацію Карачової Д.В. за темою "Вікторіанська біографія та її модифікація в ХХ столітті" PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of В_дгук Бистрова.pdf]
Preview
Text
В_дгук Бистрова.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Дисертанткою досліджені процеси перенесення жанрових рис вікторіанської біографії на західноєвропейську (зокрема на німецьку й італійську) та радянську, вивчена специфіка відтворення хронотопу у творах вікторіанського типу. Простежені модифікації вікторіанської біографії в документалістиці останніх десятиліть. У роботі досліджено вплив світових глобалізаційних процесів на розвиток літератури та біографічних жанрів зокрема, проаналізована специфіка композиції творів сенсаційної біографії, що виявляє себе у вивченні сюжету, конфлікту та ідеї твору, а також визначені основні сфери життя героя, які починають домінувати в новітніх біографічних творах сенсаційного типу. 19 У дисертації виявлено походження та встановлені причини зародження сенсаційної біографії та її засновників.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: біографія, вікторіанство, хронотоп, композиція, сюжет, конфлікт, ідея, модифікація, глобалізація.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 12 Sep 2016 07:23
Last Modified: 12 Sep 2016 07:23
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14997

Actions (login required)

View Item View Item