World War in the history of mankind

Салата, Оксана Олексіївна (2016) World War in the history of mankind Колективна (двоосібна). Ніка-Центр, Київ.

[thumbnail of O_Salata_MVIC_iff.pdf]
Preview
Text
O_Salata_MVIC_iff.pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

Колективна монографія присвячена 100-річчю початку Першої і 75-річчю початку Другої світових воєн та бере в обсяг широке коло актуальних проблем двох глобальних конфліктів XX ст. Матеріали наукових досліджень об'єднані в три змістовні блоки. Перший присвячений передумовам, історії та послідовностей Великої війни 1914-1918 рр., другий- окремим аспектам міжвоєнного періоду, а третій- українській проблематиці періоду Другої світової війни. Зокрема, проаналізовані інформаційні процеси на території України в 1939-1945 рр., ідеологія і практика українського національного руху, а також важка палітра українсько-польських відносин в 1943-1945 рр. Монографія призначена для істориків, міжнародників, політологів, соціологів, викладачів та студентів, всіх, хто цікавиться питаннями Першої та Другої світових воєн і міжвоєнного періоду.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: World War; the history of mankind; Man during the war
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет суспільно-гуманітарних наук > Кафедра історії України
Depositing User: Катерина Сергеевна Мухина
Date Deposited: 06 Oct 2016 12:44
Last Modified: 16 Jan 2017 14:00
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15174

Actions (login required)

View Item View Item