Педагогічна система інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи в університетській підготовці майбутніх учителів

Прошкін, Володимир Вадимович (2016) Педагогічна система інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи в університетській підготовці майбутніх учителів Колективна (двоосібна). Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Старобільськ.

[thumbnail of V_PROSHKIN_SPSPDU_FITU.pdf]
Preview
Text
V_PROSHKIN_SPSPDU_FITU.pdf

Download (533kB) | Preview

Abstract

У підрозділі подано систему інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи в університетській підготовці майбутніх учителів. Виділено її компоненти: цільовий (мета, завдання, результат), суб’єкт-об’єктний (викладачі та студенти, їх взаємодія в контексті інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи), змістовий (форми інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи в університетській підготовці майбутніх учителів), технологічний (педагогічна технологія реалізації різних форм інтеграції науково-дослідної та навчальної роботи в університетській підготовці майбутніх учителів), мотиваційно-стимулювальний (механізми стимулювання викладачів і студентів до наукової роботи).

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: педагогічна система; інтеграція; науково-дослідна робота; навчальна робота; професійна підготовка; майбутній учитель;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Depositing User: Володимир Вадимович Прошкін
Date Deposited: 21 Nov 2016 12:47
Last Modified: 16 Jan 2017 13:58
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15953

Actions (login required)

View Item View Item