Видавничі осередки на західноукраїнських землях XVI-XVII ст., їх роль у збереженні української духовної культури

Макарова, Марія Володимирівна (2016) Видавничі осередки на західноукраїнських землях XVI-XVII ст., їх роль у збереженні української духовної культури Інтегровані комунікації (1). pp. 71-77.

[thumbnail of Makarova_Vydavnychi_oseredky.pdf]
Preview
Text
Makarova_Vydavnychi_oseredky.pdf

Download (5MB) | Preview

Abstract

На основі комплексного аналізу опублікованих і нововиявлених архівних матеріалів та стародруків здійснено спробу виявити роль і значення окремих друкарських осередків на західноукраїнських землях в розвитку культури України другої половини XVI–XVII ст. Розкрито історичні умови і тенденції розвитку українського книговидання дослідженого періоду. З’ясовано особливості друкарства на західноукраїнських землях, особливості використання українських стародруків в богослужбовій практиці та науково-освітній діяльності, в тому числі серед церковнослужителів та населення різних віросповідань. Охарактеризовано значення друкар- ства для розвитку української культури другої половини XVI–ХVІІ ст.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: друкарство; друкована книга; стародруки; духовна культура; книжкова справа; книжкова продукція; видавничі осередки;
Subjects: Статті у журналах > Збірники наукових праць
Divisions: Інститути > Інститут журналістики > Кафедра бібліотекознавства та інформології
Depositing User: лаборант Ганна Вадимівна Падалка
Date Deposited: 23 Nov 2016 08:13
Last Modified: 23 Nov 2016 09:39
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/16056

Actions (login required)

View Item View Item