Програма просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів «Школа і поліція»

Журавель, Тетяна Василівна and Сергеєва, Катерина Володимирівна and Строєва, Наталія Миколаївна and Янковець, Вікторія Вікторівна (2016) Програма просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів «Школа і поліція» РСКЮ, Київ.

[thumbnail of T_Zhuravel_K_Sergeieva_SPGRM_SPSR_IL.pdf]
Preview
Text
T_Zhuravel_K_Sergeieva_SPGRM_SPSR_IL.pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

Програма розроблена для роботи з учнями 1 – 11 класів та спрямована на формування у них правослухняної поведінки, запобігання конфліктів та правопорушень. Програма складається з вісімнадцяти занять тривалістю 35–45 хв. кожне, які допоможуть дітям різного віку під керівництвом ведучих краще пізнати свої права та права інших, стати правослухняними громадянами, що дотримуються правил безпечної поведінки. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» № 2.1/12-Г-159 від 18.04.2016)

Item Type: Book
Additional Information: Програма просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів «Школа і поліція» : методичні рекомендації / [В. Андрієнкова, Т. Журавель, Н. Строєва та ін.]. – К. : РСКЮ, 2016. – 196 с.
Uncontrolled Keywords: школа; поліція; профілактика; конфлікт; правопорушення
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Навчально-методичні матеріали > Методичні рекомендації
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Depositing User: к.пед.н. Тетяна Василівна Журавель
Date Deposited: 30 Nov 2016 12:04
Last Modified: 30 Nov 2016 12:04
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/17735

Actions (login required)

View Item View Item