Основи медичних знань: Посібник для проведення практичних робіт студентів небіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів

Мойсак, Олександр Данилович and Тимчик, Олеся Володимирівна (2016) Основи медичних знань: Посібник для проведення практичних робіт студентів небіологічних спеціальностей вищих навчальних закладів Київський університет Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of O_Moisak_Osn_med_znan_2016_Z_FZFVS.pdf]
Preview
Text
O_Moisak_Osn_med_znan_2016_Z_FZFVS.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Навчально-методичний посібник призначений для самостійної аудиторної та позааудиторної підготовки студентів вищих навчальних закладів до практичних та семінарських занять з основ медичних знань. Посібник сприятиме реалізації основної мети медичної підготовки педагогічних працівників – підготовки педагога до надання першої медичної допомоги при невідкладних станах та проведення освітньої і виховної роботи з питань охорони та зміцнення здоров'я дітей. Навчально-методичний посібник допоможе студентам ще до практичних занять навчитись використовувати набуті теоретичні знання для вирішення практичних питань, пов’язаних з своєчасним прийняттям правильного рішення у тій чи іншій ситуації, пов’язаній зі здоров'ям дітей, яка може виникнути у повсякденній роботі.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: тиск; пульс; серцебиття; частота дихальних рухів; невідкладна допомога; десмургія; шини
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичної терапії та ерготерапії
Depositing User: Олеся Володимирівна Тимчик
Date Deposited: 28 Dec 2016 12:51
Last Modified: 28 Dec 2016 12:51
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/18494

Actions (login required)

View Item View Item