Концептуальні підходи в наукових дослідженнях Миколи Олександровича Бернштейна: сучасний вимір

Івашньова, Світлана Володимирівна (2016) Концептуальні підходи в наукових дослідженнях Миколи Олександровича Бернштейна: сучасний вимір Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю присвяченої 120 річниці з дня народження Миколи Олександровича Бернштейна, 1. pp. 8-11.

[thumbnail of S_Ivashnova_DSOFPAP_1_IPPO.pdf]
Preview
Text
S_Ivashnova_DSOFPAP_1_IPPO.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Аналізуються деякі аспекті реалізації міждисциплінарного підходу в наукових дослідженнях М. О. Бернштейна, використання математичного моделювання в дослідженнях діяльності нервової системи, в розумінні важливості феномену невизначеності як щодо фізіології руху, так і до діяльності людини в цілому. Закладені в працях М. О. Бернштейна ідеї управління складними системами отримують сучасне звучання в менеджменті (зокрема і в системі освіти), в побудові моделей на основі нечіткої логіки, розвитку робототехніки та штучного інтелекту.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: методологія, математичне моделювання, післядипломна педагогічна освіта, професійний розвиток, підвищення кваліфікації, нечітка логіка, невизначеність вибору
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Інститути > Інститут післядипломної освіти > Кафедра мовно-літературної освіти
Depositing User: С.В. Івашньова
Date Deposited: 05 Jan 2017 13:47
Last Modified: 05 Jan 2017 13:47
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/18595

Actions (login required)

View Item View Item