Відгук офіційного опнента кандидата філологічних наук, доцента Грачової І.Є. на дисентацію Кхеліл О.І. "Складнопідрядне речення з підрядним умови в середньоанглійській мові: структурний та функціональний аспекти"

Кхеліл, Олеся Ігорівна (2017) Відгук офіційного опнента кандидата філологічних наук, доцента Грачової І.Є. на дисентацію Кхеліл О.І. "Складнопідрядне речення з підрядним умови в середньоанглійській мові: структурний та функціональний аспекти" PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Грачова.pdf]
Preview
Text
Грачова.pdf

Download (76kB) | Preview

Abstract

Роботу присвячено вивченню структурних і функціональних властивостей складнопідрядних речень із підрядним умови в середньоанглійській мові. За допомогою методологічного апарату генеративної граматики у межах наукової розвідки інвентаризовано експліцитні засоби маркування антецедента і консеквента, встановлено позиції їхнього породження в структурі речення, визначено особливості аранжування конституентів головної та підрядної клауз. У праці виявлено основні комунікативні типи складнопідрядного речення з підрядним умови і встановлено функції умовних речень релевантності. На прикладі функціонального навантаження дієслівних форм у цьому типі складнопідрядних речень прослідковано загальну тенденцію англійської мови до аналітизації.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: антецедент, генеративна граматика, експліцитний маркер, консеквент, середньоанглійська мова, складнопідрядне речення з підрядним умови.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 03 Mar 2017 11:36
Last Modified: 03 Mar 2017 11:36
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/18999

Actions (login required)

View Item View Item