Філософія інформації та філософські основи інформатики

Санакуєв, Микола Георгійович (2017) Філософія інформації та філософські основи інформатики Інтегровані комунікації (2). pp. 91-96.

[thumbnail of M_Sanakuev_IC_2_2017_IZh.pdf]
Preview
Text
M_Sanakuev_IC_2_2017_IZh.pdf

Download (218kB) | Preview

Abstract

Автор статті розглядає проблему формування нового наукового світогляду в умовах становлення глобальних інформаційних процесів Увага зосереджена на широкому розповсюдженні новітніх комунікаційних концепцій та методів інформаційної науки у відповідному середовищі. Здійснено спробу визначити місце і роль філософії інформації в рішенні актуальних проблем прогресу соціальних комунікацій. На сучасному етапі розвитку науки проблема розуміння інформації та її сутності залишається відкритою. Багатоплановість феномену інформації тісно пов’язана зі структурою реальності та являється результатом взаємодії багатьох факторів. Робиться висновок, що нові технічні можливості сприятимуть більш ефективній організації інформаційних процесів в освіті та у вивченні різних систем комунікації.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інформація; філософія інформації; науковий світогляд; атрибутивна та функціональна концепції;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет журналістики > Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю
Depositing User: ст. викл Микола Георгійович Санакуєв
Date Deposited: 13 Nov 2017 07:42
Last Modified: 13 Nov 2017 07:42
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19059

Actions (login required)

View Item View Item