Відгук офіційного опонента доктора філософських наук, професора Бойченка М.І. н адисертацію Ніколенко К.В. "Креативність як чинник соціальних змін"

Ніколенко, Ксенія Вікторівна (2017) Відгук офіційного опонента доктора філософських наук, професора Бойченка М.І. н адисертацію Ніколенко К.В. "Креативність як чинник соціальних змін" PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Бойченко.pdf]
Preview
Text
Бойченко.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Обґрунтовується концепція соціальних змін у контексті креативності, доводиться думка, що мережеві форми організації сучасного суспільства, основні критерії та механізми соціальних зрушень, імплементація у суспільне життя постматеріальних цінностей, логіка трасформації соціальних процесів та їх континуації залежать від креативності як необхідної інваріанти кооперативних форм співіснування. Концептуально-теоретично і методологічно пояснюється специфіка взаємозумовленості креативності людей і відчутних соціальних змін, які пов'язуються з актуалізацією ціннісного вибору в українському суспільстві. У дослідженні підкреслюється важливість інновативності й інтелектуалів як специфіки прояву креативного процесу в мережевих суспільствах

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: креативність, мережеве суспільство, ціннісні зміни, інновативність, адаптація, соціальні трансформації.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 28 Apr 2017 12:01
Last Modified: 28 Apr 2017 12:01
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19476

Actions (login required)

View Item View Item