Відгук офіційного опонента доктора філософських наук Туренка О.С. на дисертацію Ніколенко К.В. "Креативність як чинник соціальних змін"

Ніколенко, Ксенія Вікторівна (2017) Відгук офіційного опонента доктора філософських наук Туренка О.С. на дисертацію Ніколенко К.В. "Креативність як чинник соціальних змін" PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Туренко_.pdf]
Preview
Text
Туренко_.pdf

Download (507kB) | Preview

Abstract

Обґрунтовується концепція соціальних змін у контексті креативності, доводиться думка, що мережеві форми організації сучасного суспільства, основні критерії та механізми соціальних зрушень, імплементація у суспільне життя постматеріальних цінностей, логіка трасформації соціальних процесів та їх континуації залежать від креативності як необхідної інваріанти кооперативних форм співіснування. Концептуально-теоретично і методологічно пояснюється специфіка взаємозумовленості креативності людей і відчутних соціальних змін, які пов'язуються з актуалізацією ціннісного вибору в українському суспільстві. У дослідженні підкреслюється важливість інновативності й інтелектуалів як специфіки прояву креативного процесу в мережевих суспільствах

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: креативність, мережеве суспільство, ціннісні зміни, інновативність, адаптація, соціальні трансформації.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 28 Apr 2017 12:14
Last Modified: 28 Apr 2017 12:14
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19479

Actions (login required)

View Item View Item